:
Türkçe   English
Gürkim A.Ş.

       25 yılı aşkın bir süre Türkiye’ de Tarım Kimyasallarında faaliyet göstermektedir. Kardeş kuruluş olan Güragro Ltd, 1998 yılından beri Besleyiciler ve çeşitli gübreler üzerine ihtisaslaşmıştır.

 

Ürün Yelpazesi

       Gürkim A.Ş. İnsektisit, Akarisit, Fungisit, Herbisit, Mollussisit ve Bitki Gelişim Düzenleyicileri ile zirai mücadele konusunda, Güragro Ltd İz Elementler, Besleyiciler, Gübreler, Feromon tuzaklar ve Yardımcı kimyasallar ile tarım sektörüne destek vermektedir. "Tüm ürünler İngiltere ve ABD menşelidir."

 
Lojistik

      İstanbul merkez olarak Türkiye ve yurtdışına hizmet vermek için ideal bir konuma sahip olan bölge teşgilatları bu lojistik ağını Türkiye içinde desteklemektedir.

Tescil ve Ruhsatlar

      Gürkim A.Ş. ve Güragro Ltd. zirai mücadele ilaç ruhsatları ile “EC Fertilizer” tescillerinin sahibi konumundadır. Zirai İlaçlar ve tarımda kullanılan tüm ürünler AB normlarına sahiptir

Fason Çalışmaları

      Müşteri memnuniyeti temin açısından müşterilerin özel isteklerine uygun olarak mamül geliştirme imkanlarına sahiptir.

Takım Çalışması

      Gürkim A.Ş. ve Güragro Ltd başarıyı takım ruhuna bağlamış olup, gerek kendi personeli ve gerekse müşterileri ile bu prensip içerisinde çalışmayı benimsemiş olup önerilere daima açıktır.

 

Gürkim Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş
Adres:Manolyalı Sok. No:25 34330
Levent-İstanbul /TURKEY
Tel: +90 (212) 270 56 19 Faks: +90 (212) 270 56 20
Tüm Hakları Saklıdır info@gurkim.com